Monkey Mart

TinyDobbins4.61,564,589 Oceny

Monkey Mart to gra bezczynności/zarządzania, w której sterujesz uroczą postacią małpy, która zarządza supermarketem. Sadź owoce, zbieraj plony, przemieszczaj się od stacji do stacji, aby wypełnić stoiska różnymi produktami spożywczymi. Sprzedawaj banany, kukurydzę, jajka, orzeszki ziemne, ziarna kawy, czekoladę, pszenicę itp. Twoi klienci będą je odbierać i czekać na Ciebie przy kasie - po prostu stań obok kasy, aby odebrać pieniądze. Odblokowując nowe alejki i rozwijając rynek dzięki nowym produktom, możesz zatrudnić asystentów, którzy pomogą nadzorować konserwację alejek i innych pracowników. Możesz także kupić urządzenia, które mogą przygotować zaawansowane produkty z twoich zbiorów, takie jak batony czekoladowe, kawa, jogurt, popcorn, masło orzechowe, babeczki, ciasteczka, lody i wiele więcej! Pamiętaj, aby ulepszać umiejętności zarządzania swojej postaci, odblokowywać nowe stanowiska pracy i uczyć swoich pracowników nowych umiejętności. Nie zapomnij założyć fajnych czapek i stylowo zarządzać swoim rynkiem! Czy masz umiejętności potrzebne do tego, aby Twój targ rolniczy był najlepszy w mieście?

Jak grać w Monkey Mart

Biegnij po rynku, aby złapać świeże plony i stań obok alejek, układając je w stosy, aby klienci mogli je odebrać. Nie musisz naciskać żadnych przycisków - twoja postać wykona całą pracę, o ile stoisz we właściwym miejscu!

Przenieś — klawisze WASD lub strzałki

Jaki jest najnowszy rynek?

Monkey Mart został zaktualizowany o trzeci sklep. Teraz możesz produkować i sprzedawać czekoladowe babeczki, ciasteczka i lody! 🎉

Jak mogę odblokować nowy sklep w Monkey Mart?

Zwróć uwagę na miejsca, na których ustawia ostrość aparat. Musisz zaoszczędzić wystarczająco dużo pieniędzy, aby zbudować przejście w tym miejscu. Upewnij się, że odblokowałeś wszystkie obowiązkowe stoiska, aby móc otworzyć następny oddział.

Jak przełączać się między sklepami w Monkey Mart?

Dotknij ikony ciężarówki u góry ekranu, aby wybierać i przechodzić między oddziałami, które posiadasz. Możesz też wyjść ze sklepu i stanąć obok swojej ciężarówki.

Czy mogę spersonalizować swoją postać w Monkey Mart?

Dotknij ikony czapki u góry ekranu, aby przeglądać sklep i sprawdzić wszystkie fajne czapki, które możesz założyć.

Jak mogę zarobić więcej pieniędzy w Monkey Mart?

Aktualizacja sklepu to najlepszy sposób na zarobienie większej ilości pieniędzy i szybsze odblokowanie nowych rzeczy. Stuknij ikonę ze strzałką u góry ekranu, aby wyświetlić menu Ulepszenia. Tutaj możesz poprawić wiele rzeczy, takich jak:

  • Odtwarzacz: pomaga przenosić więcej przedmiotów naraz, dzięki czemu możesz efektywniej układać produkty.

  • Asystenci, rolnicy, zwierzęta i szef kuchni: pomagają im być bardziej produktywnymi, szybszymi i bardziej energicznymi.

  • Urządzenia: Zwiększa ilość produktów, które maszyny mogą wytwarzać i czyni je bardziej odpornymi na awarie.

Jak mogę zbierać pieniądze od klientów?

Po prostu stań obok kasy, gdzie zobaczysz piętrzącą się gotówkę. Twoja małpa automatycznie odbierze pieniądze.

Co robi szef kuchni w Monkey Mart?

Szef kuchni jest odpowiedzialny za przetwarzanie Twoich zbiorów oraz przygotowywanie pysznych przekąsek i wypieków.

Dlaczego moi pracownicy zasypiają w Monkey Mart?

Asystenci małp ciężko pracują, więc szybko się męczą. Możesz zwiększyć ich ogólną motywację i energię w menu Ulepszenia.

Jakie urządzenia są dostępne w Monkey Mart?

Istnieją różne maszyny, które urozmaicają sprzedawane produkty, takie jak kuchenka mikrofalowa, maszyna do jogurtu, młynek, maszyna do robienia masła orzechowego, maszyna do czekolady, młynek do pszenicy, maszyna do lodów, maszyna do masła, maszyna do muffinek i maszyna do batonów czekoladowych.

Czy w Monkey Mart jest Mart 4?

Tak, twórcy Monkey Mart pracują nad nowym marketem. Możesz grać w nowy sklep na Poki, gdy tylko zostanie wydany!

Kto stworzył Monkey Mart?

Monkey Mart został stworzony przez TinyDobbins. Graj w inne gry na Poki: Stick Defenders, Stick Merge, Merge Round Racers, Merge Gangster Cars, i

Jak mogę grać w Monkey Mart na PC lub telefonie komórkowym?

Możesz grać w Monkey Mart w przeglądarce lub na urządzeniu mobilnym bez instalowania lub pobierania czegokolwiek za darmo na Poki.