}

Rabbids Wild Race

Ubisoft4.3149,465 Oceny

Rabbids Wild Race to internetowa gra biegowa dla wielu graczy stworzona przez firmę Ubisoft, w której 32 graczy rywalizuje o tytuł ostatniego Rabbida w grze. Użyj plecaka odrzutowego, aby unikać przeszkód i kórlików, które do ciebie strzelają. Leć jak najdalej i zbieraj gwiazdki i monety, zanim inne niegrzeczne Kórliki je zdobędą! Użyj tych monet w sklepie i odblokuj niesamowite stroje, aby dostosować swoją postać. Ubierz swojego Kórlika i przygotuj plecak odrzutowy, czas na wyścig!

Jak grać:

W Rabbids Wild Race możesz grać za pomocą myszy lub klawiatury.

Skacz, aby latać z plecakiem odrzutowym lub biegnij po podłodze, aby poruszać się szybciej. Unikaj pułapek, przeszkód i wrogów i bądź ostatnim stojącym graczem, który wygra wyścig!

Skok - kliknięcie myszą lub spacja
Wybierz - kliknięcie myszą

Porady i wskazówki:

  • Uważaj na moment pęknięcia tarczy nerwowej. Ten moment jest podkreślony białą barierą. Jeśli przekroczysz barierę, wszystkie pozostałe 31 Kórlików może teraz wskoczyć sobie na głowy, uderzając w ciebie, jeśli zostaniesz trafiony!
  • Gwiazdki, które zbierasz po drodze, możesz wykorzystać do odblokowania fajnego wzmacniacza zbroi w menu głównym. Dzięki tej zbroi możesz zostać trafiony jeszcze jeden raz w następnym biegu!
  • Dzięki monetom, które zbierasz podczas gier, możesz odblokować w sklepie niesamowite stroje dla swojego Kórlika. Połącz fajne czapki, takie jak czapka wikinga, i okulary z resztą swojego stroju, aby uczynić swojego Kórlika wyjątkowym! Możesz nawet odblokować fajne wąsy.

O twórcy:

Rabbids Wild Race został stworzony przez firmę Ubisoft. To ich pierwsza gra na Poki!