Shell Shockers

Blue Wizard Digital4.52,114,680 Oceny

Shell Shockers, określane również jako shellshock.io, to wieloosobowa strzelanka 3D oparta na jajkach. W grze walczysz z innymi jajkami z bronią online. Shell Shockers ma trzy tryby gry i ponad 40 różnych map. Ponadto można teraz w pełni dostosować swoje jajko za pomocą kolorów, czapek, znaczków i wyposażenia. Ruszaj do bitwy niosąc Eggk-47, RPGG lub Crackshot. Nie zapomnij użyć ulepszeń, klikając bryłkę kurczaka na dole i pamiętaj, aby rozbić pozostałe jajka w bitwie! W Shell Shockers możesz również zobaczyć swój KDR (Kill Death Ratio). Im wyższy KDR, tym lepiej. Ponieważ oznacza to, że masz więcej zabójstw niż zgonów. Jeśli jesteś konkurencyjny, porównaj swój KDR z przyjaciółmi i upewnij się, że Twój jest najwyższy.

Graj w Shell Shockers teraz online za darmo na swoim komputerze na Poki. Nie jest wymagane pobieranie, po prostu zagraj w grę bezpośrednio w przeglądarce. Na naszej stronie możesz także grać w Shell Shockers w trybie pełnoekranowym. Ciesz się polowaniem na jajka tutaj na Poki!

Tryby gry

Drużyny

Istnieją 2 drużyny, czerwona drużyna i niebieska drużyna. Współpracuj ze swoim zespołem, aby zabić graczy z drugiej drużyny. Możesz zmienić drużynę tylko wtedy, gdy druga drużyna ma mniej graczy. Drużyna z największą liczbą zabójstw wygra mecz!

Bezpłatny dla wszystkich

Wszyscy gracze walczą ze sobą. Nie musisz się wahać, gdy zobaczysz jajko, po prostu strzel do niego bez zastanowienia. Ten, kto zdobędzie najwięcej zabójstw na końcu, wygra mecz.

Captula łopatką

Ten tryb gry jest podobny do słynnego trybu gry „przechwytywanie flagi”. Jednak teraz flagi są zamienione złotymi szpatułkami. Ukradnij szpatułkę przeciwników i zwróć ją do własnej szpatułki. Ten tryb jest również oparty na drużynie. Łopatka zostanie upuszczona po śmierci, podnieś ją, aby ją odzyskać lub kontynuować podróż poległego członka drużyny!

Broń

Do wyboru jest 7 różnych broni podstawowych; EggK-47 (karabin szturmowy), Scrambler (strzelba), Free Ranger (półautomatyczny karabin snajperski), RPEGG (wyrzutnia rakiet), Whipper (SMG), Crackshot (karabin snajperski Bolt Action), Tri-Hard (3-rundowy wybuch) Karabin). Jako broń dodatkową będziesz miał pistolet. Używaj jajek, aby kupować kamuflaże i dostosowywać broń.

Jak grać w Shell Shockers?

  • Poruszaj się za pomocą WASD. Rozglądaj się dookoła kursorem, aby dostrzec wrogów.
  • Strzelaj do wrogów za pomocą lewego przycisku myszy i użyj LShift, aby celować.
  • Użyj spacji, aby skakać
  • Użyj Q, aby rzucić granat
  • Użyj R, aby przeładować broń
  • Użyj E, aby zamienić broń

Ile map ma Shell Shockers?

Shell Shockers ma obecnie ponad 40 różnych map do gry i wciąż pojawiają się nowe.

Czy możliwe jest uzyskanie niewidzialnego pocisku w Shell Shockerach?

Niestety to tylko błąd... A może został zhakowany?! W takim przypadku uważamy to za oszustwo, więc nie powiemy Ci jak:).

Kto opracował amortyzatory Shell?

Shell Shockers zostały opracowane przez Blue Wizard Digital. Inne tytuły Blue Wizard Digital to sugarshock-io.

Jeśli lubisz Shell Shockers, możesz również polubić Venge.io lub którykolwiek z tych Gry Strzelanki na Poki. Chcesz odkryć więcej świetnych gier? Sprawdź stronę główną Poki z naszymi najnowszymi grami lub rozpocznij odkrywanie na naszej stronie Popular Games.