}

Subway Surfers

Kiloo & SYBO4.410,331,197 Oceny

Subway Surfers to klasyczna gra typu endless runner. Grasz jako Jake, który surfuje po metrze i próbuje uciec przed zrzędliwym inspektorem i jego psem. Musisz unikać pociągów, tramwajów, przeszkód i nie tylko, aby zajść jak najdalej w tej niekończącej się grze w bieganie. Zbieraj monety, aby odblokować ulepszenia i specjalny sprzęt, który pomoże Ci za każdym razem iść dalej w Subway Surfers. Co więcej, monety można wykorzystać do odblokowania różnych postaci i plansz. Za pomocą klawiszy możesz dostosowywać postacie i ulepszać swoje hoverboardy za pomocą specjalnych mocy. Nie zapomnij uzupełnić nagród, ponieważ dają ci klucze. W „MyTour” możesz zbierać nagrody za ukończenie codziennych polowań na słowa. Znajdziesz tam również misje. Subway Surfers zostało stworzone przez Kiloo i Sybo w 2012 roku. I do dziś jest to jedna z najpopularniejszych gier online!

Subway Surfers przeszli na HTML5, więc możesz teraz grać w tę grę na telefonie komórkowym i tablecie online w przeglądarce wyłącznie na Poki. Poza tym nadal możesz cieszyć się graniem w Subway Surfers na swoim komputerze. Możesz zagrać w grę za darmo bez jej pobierania. Jeśli interesują Cię gry podobne do Subway Surfers, zajrzyj do naszej Running Games. Miłego surfowania na Poki!

Jaki jest najnowszy świat?

Światowa trasa Subway Surfers World Tour trwa w Bombaju. Przygotuj się na fascynujące miejsce, godne Święta Holi, znanego jako Święto Wiosny i Święto Kolorów! Drugiego dnia festiwalu Holi ludzie świętują Rangwali Holi, zabawną bitwę dla wszystkich, podczas której smarujesz innych kolorowymi proszkami. Śpiewaj, tańcz, odwiedzaj znajomych i świętuj razem święto Holi w Bombaju! Więc surfuj po Mieście Marzeń i jego tętniących życiem ulicach pełnych ekscytujących rynków, zatrzymaj się przy pięknej zieleni i naturze i weź głęboki oddech, podziwiaj wspaniałą Bramę Indii - która jest również nazywana Taj Mahal w Bombaju - wskocz na historyczny lokalny pociąg do Bombaju i medytuj w Global Vipassana Pagoda. Bombaj to tylko egzotyczna ucieczka, której potrzebujesz!

Jak grać w Subway Surfers online?

Grasz w tę grę na Poki za pomocą klawiatury:

  • Strzałka w lewo/w prawo – Przesuń w lewo/w prawo
  • Strzałka w górę – skok
  • Strzałka w dół – rolka
  • Spacja – aktywuj deskolotkę

Czy możesz grać w Subway Surfers online za darmo na komputerze?

Tak! Możesz zagrać w grę za darmo w przeglądarce bez konieczności jej pobierania. Graj w Subway Surfers za pomocą klawiatury i myszy. Możesz nawet uzyskać dostęp do trybu pełnoekranowego na swoim komputerze.

Kto stworzył Subway Surfers?

Subway Surfers tworzą firmy Kiloo i Sybo z siedzibą w Danii. Subway Surfers osiągnęło rekordowe 1,8 miliarda pobrań według Sybo Games (2021).