Subway Surfers

SYBO4.413,852,951 Oceny

Subway Surfers to klasyczna gra typu endless runner. Grasz jako Jake, który surfuje w metrze i próbuje uciec przed zrzędliwym inspektorem i jego psem. Musisz unikać pociągów, tramwajów, przeszkód i nie tylko, aby zajść jak najdalej w tej niekończącej się grze w bieganie. Zbieraj monety, aby odblokować ulepszenia i specjalny sprzęt, który pomoże Ci za każdym razem iść dalej w Subway Surfers. Co więcej, monety mogą być używane do odblokowywania różnych postaci i plansz. Za pomocą klawiszy możesz dostosować postacie i ulepszyć swoje deskorolki specjalnymi mocami. Nie zapomnij uzupełnić nagród, ponieważ dają ci klucze. W „MyTour” możesz zbierać nagrody za ukończenie codziennych polowań na słowa. Znajdziesz tam również misje. Subway Surfers została stworzona przez firmę Sybo w 2012 roku. I do dziś jest to jedna z najpopularniejszych gier online!

Subway Surfers przeszło na HTML5, więc możesz teraz grać w tę grę na telefonie komórkowym i tablecie online w przeglądarce wyłącznie na Poki. Oprócz tego nadal możesz cieszyć się graniem w Subway Surfers na swoim komputerze. Możesz grać w grę za darmo, bez jej pobierania. Jeśli interesują Cię gry podobne do Subway Surfers, zajrzyj do naszej Running Games. Ciesz się surfowaniem tutaj na Poki!

Jaki jest najnowszy świat?

Subway Surfers World Tour trwa, tym razem wyruszamy do wietrznego miasta Chicago! Skacz, tocz się i korzystaj z plecaka odrzutowego po tętniących życiem ulicach. Wybierz się na wycieczkę do Navy Pier, gdzie możesz przejechać się diabelskim młynem lub wybrać się na spacer wzdłuż morza! Masz ochotę na odrobinę zabawy? Udaj się do ogrodu labiryntu i spróbuj znaleźć drogę w gęstym labiryncie! Jeśli wolisz muzykę od pleneru, zajrzyj do jednego z wielu fajnych barów jazzowych, w których zawsze gra niesamowita muzyka na żywo!

Jak grać w Subway Surfers online?

Grasz w tę grę na Poki za pomocą klawiatury:

  • Strzałka w lewo/w prawo — poruszanie się w lewo/w prawo
  • Strzałka w górę - Skok
  • Strzałka w dół - rolka
  • Spacja - Aktywuj deskorolkę

Czy możesz grać w Subway Surfers online za darmo na komputerze?

Tak! Możesz grać w grę za darmo w przeglądarce, bez konieczności pobierania gry. Zagraj w Subway Surfers za pomocą klawiatury i myszy. Możesz nawet uzyskać dostęp do trybu pełnoekranowego na swoim komputerze.

Kto stworzył Subway Surfers?

Subway Surfers jest tworzony przez firmę Sybo z siedzibą w Danii. Według Sybo Games (2021) Subway Surfers osiągnęło rekordową liczbę 1,8 miliarda pobrań.