}

Zombs Royale

Pokevision4.4433,717 Oceny
Walcz na wojnie mityczną bronią w tej niesamowitej grze z bitwą królów, ZombsRoyale.io, znaną też jako Fortnite.io! Tak jak w słynnej grze Fortnite, przetrwa tylko jeden. Każda walka w Zombs Royale io rozpoczyna się od desantu, w którym lecąc na spadochronie szybujesz w stronę najlepszego miejsca na mapie.

Gdy już wylądujesz, szukaj najlepszych i najpotężniejszych rodzajów broni, jakie oferuje Zombs Royale. Otwieraj lśniące skrzynki, w których znajdziesz najbardziej potrzebne rzeczy: karabiny maszynowe, zaopatrzenie medyczne, granaty i wiele innych. W Zombsroyal io każda broń jest dostępna w sześciu kolorach i siłach rażenia. Nie zapomnij zabrać ze sobą najpotężniejszej broni przeciwników! Upewnij się też, że nie wpadniesz w chmurę toksycznego gazu, która pojawia się nad mapą Zombsroyal.

Wykonuj codzienne zadania, aby zdobyć super nagrody i zaoszczędzić na odjazdowe skórki dla swojej postaci. Możesz grać w Fortnite io samodzielnie lub ze znajomymi dwójkami lub w grupach po cztery osoby! Przygotuj się i pokonaj swoich wrogów w Zombsroyale!

Get the app